CSS | Cleaning Service Solution Ankara

Temizlik Firmaları Ankara

14 Yıllık Sektör Tecrübemizle Hizmet Veriyoruz!

CSS Temizlik bir bütün yerli girişimci ve sermayesi ile 2004 yılında 2 ortaklı olarak kurulmuştur. Endüstriyel Temizlik alanında faaliyet gösteren firmamız her geçen gün büyüyen organizasyon yapısı ve proje sayısı ile güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetin adresi olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve sektördeki yerini almaktadır..

Kalite, güven, güler yüzlü personel ve son sistem ekipmanlarımızla güncel durumunuza her hangi bir aksaklık vermeden Temizlik programınızı hazırlayarak hayata geçirmekteyiz. Ankara Temizlik Şirketleri arasında seçkin bir firma olarak hizmet vermekten çok gururluyuz. En önemlisi yıllardır birlikte çalışmış olduğumuz kişi, kurum ve kuruluşların sürekliliği, bizi her zaman işimizle ilgili daha ciddi ve özenle çalışmaya sürüklemiştir.

Misyonumuz

Başlayacağımız her uygulamada gerek müşteri memnuniyeti, gerekse markamızın kalite politikaları doğrultusunda nitelikli, eğitimli ve uzman bir ekip ile detaylandırılmış planlama yaparak temizlik hizmeti organizasyonu sağlamaktır.

Vizyonumuz

Uluslararası standartların üzerinde olacak şekilde hizmet kalitesini yakalamak ve sektörde bir numara olmaktır.Uluslararası kalite ve standartlar doğrultusunda hizmet vermek ve insanı ön planda olacak şekilde uygun ilişkiler kurarak hizmet sunmaktır.

Bilgi ve Teklif Almak İster misiniz?
Ücretsiz keşif ile alan incelemesi yaptırabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN